Поки батьки не бачать, діти бісяться в Інтернеті

Поки батьки не бачать, діти бісяться в Інтернеті

Поки батьки не бачать, діти бісяться в Інтернеті

Кожна друга дитина біля комп'ютера перебуває без контролю батьків.

Українські діти дорослішають "віртуально". В мережі діти знайомляться, пізнають світ, розповідають анонімним друзям те про, що не знають найрідніші.

Психологи застерігають - лікувати інтернет-залежність у світі ще не навчились, а віртуальне спілкування штовхає дітей до агресивного погляду на світ.

Діти щодня в інтернеті - матюкаються, погрожують розправою, скаржаться на батьків і на проект "Поки батьки не бачать". Вони тут і вночі, і вдень.

"Ваша тема погана тим, що ви відкриваєте особисте життя дітей батькам", - стверджують вони і обіцяють "домогтися, щоб вас не показували".

Наразі проти програми виступають десь півтисячі – кількість групи в соціальній мережі "У контакті". Свій спільний протест вони обіцяють вилити у масовій зустрічі на Хрещатику. Туди підішли й журналісти ТСН.

Злісно лайливі в Інтернеті, і житті ці підлітки зовсім не агресивні. Побачивши кореспондентів, говорять не про погану передачу, а про наболіле - про конфлікти із батьками.

"Ця передача "Поки батьки не бачать" бісить тому, що це тупо. Це нас сильно палить. Ви кажете, що, хто курить, прогулює школу, навіщо це показувати серйозно", - каже один з них.

"Ви робите з нас "обезбашену" молодь, яка все б’є, п’є, вбиває. Це неправда, але це є", - говорить інший.

Психолог Ганна Мироненко про підлітків в Інтернеті знає усе. Називає віртуальну агресію дітей нормальною, і пояснює її природу .

"Оці підлітки, те, що вони перебувають в цьому віртуальному світі занадто довго, діти занедбані, батьки яких не переймаються їх проблемами. Тому вони ідуть в інший світ, де їх зрозуміють", - каже фахівець.

В Інтернеті діти можуть давати волю почуттям, користуючись анонімністю і безвідповідальність віртуального світу. Психологи ж застерігають насамперед батьків - час, проведений дитиною за комп’ютером, необхідно контролювати: не забороняти, а допомагати.

Агресивні в інтернеті діти в житті готові до порозуміння. Перевірено ТСН.

Читайте також:

Поки батьки не бачать, діти стають вбивцями
Поки батьки не бачать, діти смакують заборонене
Поки батьки не бачать, діти лаються матом

Поки батьки не бачать: діти дорослішають віртуально

Поки батьки не бачать: діти дорослішають віртуально

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація