Поки батьки не бачать, діти бісяться в Інтернеті

Кожна друга дитина біля комп'ютера перебуває без контролю батьків.

Українські діти дорослішають "віртуально". В мережі діти знайомляться, пізнають світ, розповідають анонімним друзям те про, що не знають найрідніші.

Психологи застерігають - лікувати інтернет-залежність у світі ще не навчились, а віртуальне спілкування штовхає дітей до агресивного погляду на світ.

Діти щодня в інтернеті - матюкаються, погрожують розправою, скаржаться на батьків і на проект "Поки батьки не бачать". Вони тут і вночі, і вдень.

"Ваша тема погана тим, що ви відкриваєте особисте життя дітей батькам", - стверджують вони і обіцяють "домогтися, щоб вас не показували".

Наразі проти програми виступають десь півтисячі – кількість групи в соціальній мережі "У контакті". Свій спільний протест вони обіцяють вилити у масовій зустрічі на Хрещатику. Туди підішли й журналісти ТСН.

Злісно лайливі в Інтернеті, і житті ці підлітки зовсім не агресивні. Побачивши кореспондентів, говорять не про погану передачу, а про наболіле - про конфлікти із батьками.

"Ця передача "Поки батьки не бачать" бісить тому, що це тупо. Це нас сильно палить. Ви кажете, що, хто курить, прогулює школу, навіщо це показувати серйозно", - каже один з них.

"Ви робите з нас "обезбашену" молодь, яка все б’є, п’є, вбиває. Це неправда, але це є", - говорить інший.

Психолог Ганна Мироненко про підлітків в Інтернеті знає усе. Називає віртуальну агресію дітей нормальною, і пояснює її природу .

"Оці підлітки, те, що вони перебувають в цьому віртуальному світі занадто довго, діти занедбані, батьки яких не переймаються їх проблемами. Тому вони ідуть в інший світ, де їх зрозуміють", - каже фахівець.

В Інтернеті діти можуть давати волю почуттям, користуючись анонімністю і безвідповідальність віртуального світу. Психологи ж застерігають насамперед батьків - час, проведений дитиною за комп’ютером, необхідно контролювати: не забороняти, а допомагати.

Агресивні в інтернеті діти в житті готові до порозуміння. Перевірено ТСН.

Читайте також:

Поки батьки не бачать, діти стають вбивцями
Поки батьки не бачать, діти смакують заборонене
Поки батьки не бачать, діти лаються матом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: