Поки батьки не бачать, діти живуть на цвинтарі

Дедалі більше українських дітей захоплюються культурою готів. Вони заперечують, що готи є прихильниками смерті.

Серед українських підлітків стає все більш популярною культура готів. Їх улюблене місце – цвинтар. Діти знаходять заспокоєння поміж мертвих, гуляючи серед могильних парканчиків.

Анні тільки шістнадцять, а дівчина вже розчарована в житті. Одягається лише в чорне. Похмурий настрій - її розвага.

"Я – гот. Мій чорний одяг відображає стан моєї душі", - каже вона. За словами дівчини, вона не вживає алкоголю, не палить, веде здоровий спосіб життя.

Вона заперечує міф про готів, що поклоняються смерті. Каже - вони просто поважають її. Тому, на могилках, якщо брудно - приберуть, і ніколи не спаплюжать хрести. На цвинтарі готи люблять випити пива, покурити, і навіть провести побачення.

Готи люблять чорні пальта, чорні довгі й короткі спіднички. Не забувають про сексуальність. У магазинах шукають чорні мережива та масивні хрести. Ці діти кажуть, що знайшли себе в готичній понурості й ображаються, коли їх не розуміють.

Неформали в чорному. Вони не вважають себе понурими в житті. Із задоволенням слухають музику і відриваються на концертах.

Виконавці важкого року - самі ще школярі. Вони знають, чому їхню дуже агресивну музику люблять слухати однолітки.

"Під таку музику дуже легко виплеснути свою агресію… якщо ти на когось злий слухаєш музику тобі стає легше замість того, щоб піти напитись наркотиків, слухаєш агресивну музику", - кажуть співаки. Самі, як стверджують, не агресивні, не зловживають алкоголем і не приймають наркотики.

Чорний колір, браслети із шипами і довге волосся. Для солістів важкого року - це і світовідчуття, і елементи стилю.

Батькам про такі концерти розповідають не всі. Але навіть ті, хто і наважуються, кажуть: батьки спочатку протестують, а далі миряться.

Діти в чорному чужим не довіряють. А безліч хибних стереотипів про них, їх тільки ображають. Утім, вони визнають - ні за що не змінять свій чорний світ на інший.

Нагадаємо, цикл журналістських розслідувань "Поки батьки не бачать" стартував 18 січня і транслюватиметься по буднях в основному випуску ТСН о 19:30.


Читайте також:

Поки батьки не бачать, діти виховують себе самі
Поки батьки не бачать, діти ґвалтують школярів
Поки батьки не бачать, діти вбивають людей

ВідеоГоти - діти в чорному

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: