"Щастя поруч": колишній наркоман став порядним батьком і чоловіком

"Щастя поруч": колишній наркоман став порядним батьком і чоловіком

Щастя поруч, навіть якщо воно приходить у подобі колишнього наркомана із чотирма судимостями.

Найсміливіша жінка у світі, ідеальна дружина та чудова матір живе у Дніпропетровську. Принаймні, це стверджує герой нашого наступного сюжету із циклу "Щастя поруч!".

Колись життя поставило на ньому хрест. А вона - єдина, хто повірив і допоміг. Фантастична історія кохання - від Світлани Усенко.

Він - людина з темним минулим. Чотири рази відсидів у тюрмі. Уживав наркотики впродовж десяти років. Про сімейне щастя вже не мріяв.

Її портрет - окраса на дошці пошани рідного інституту. Тендітна, ніжна та охайна. Викладає статистику у престижному закладі. Завжди мріяла про ідеального чоловіка та сім'ю.

Люди з різних світів. На перший погляд їх нічого не могло поєднати. Але, коли Віктор вкотре вийшов на свободу, зрозумів, що час для змін настав. За кілька років він зробив неможливе: створив власний бізнес - мережу більярдних клубів - та, головне, назавжди покинув наркотики.

Їхні долі зійшлися через оголошення в газеті. Він шукав жінку, вона - хотіла сім'ю. Здзвонилися, зустрілися, закохалися. І навіть його минуле не відштовхнуло її.

Далі - було найважче. Ганну відштовхнули рідні, колеги і навіть друзі.

Сьогодні - їх вже троє. Через півтора року після знайомства у закоханих народилася Настя. Вони люблять гуляти парком утрьох, годувати лебедів хлібом. Словом, тепер вони - звичайна сім"я, де люблять і поважають один одного. І навіть сваряться, так, як всі.

Вони готові ділитися своїм рецептом щастя із кожним. Бо, кажуть, що можливо їхня історія надихне і стане корисною комусь ще.

Детальніше про перевиховання та друге життя – дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

У Криму розквітло найбільше у світі поле тюльпанів

Київські студенти вчили перехожих посміхатись

"Щастя поруч": об'їхати Україну на велосипеді

На конкурс "1+1" надійшло 25 тисяч фото щасливих українців

Щастя поруч: щасливе кохання колишнього наркомана

Щастя поруч: щасливе кохання колишнього наркомана

Повʼязані теми:

Наступна публікація