"Щастя поруч": від менеджера до тренера з йоги

Новий соціальний проект "Щастя поруч" нагадує, що ваше щастя не залежить від економічної ситуації та політичних рішень.

Як українцям вдається перемогти власну кризу? Новий проект ТСН – історії перемоги над життям. Героїня першого випуску мала все: престижну роботу, стабільний заробіток, непогану перспективу. Але покинула це заради можливості діставати насолоду від життя.

Оля – це дівчина, яка кілька років свого життя присвятила успішній кар'єрі в одній із провідних компаній мобільного зв'язку України. Але одного дня вона зрозуміла, що її щастя – в іншому місці. Відтоді про мобільний зв'язок їй нагадує тільки її телефон.

Дівчина розповідає, що інтенсивна робота їй подобалася. В неї був кабінет у сучасному офісі, троє людей у підпорядкуванні, достойна заробітна платня, гарантований компанією соціальний пакет і перспектива кар'єрного росту.

Але вона вирішила інакше. Вона вирішила залишити компанію і створити щось самотужки. Так, у листопаді минулого року, під час розпалу розмов про кризу, Ольга Єрьоміна написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Друзі та знайомі торочили про катастрофічну помилку. Дехто і досі не вірить, що вона щаслива. Але Оля не здалася.

Тепер у неї замість кабінету – клас хореографії і 250 учениць у базі. Чотири рази на тиждень програміст, магістр бізнес-адміністрування Ольга Єрьоміна навчає жінок східним танцям та йозі.

Паралельно із роботою у солідній компанії дівчина закінчила Інститут фізкультури та вирішила змінити своє життя кардинально. Тепер вона керує власним клубом і розробляє власний бізнес-план.

На своїх заняттях Ольга вчить жінок бути щасливими і охоче ділиться власним рецептом: "роби те, чого прагне душа".

Якщо ви маєте свою історію перемоги - пишіть. А також надсилайте свої фото на сайт www.happy.1plus1.ua на конкурс листівок. "1+1" обіцяє, що знімки переможців стануть частиною пазлу, із якого складеться яскравий логотип каналу.

Читайте також:

"Територія позитиву": щастя у спілкуванні з тваринами

"Територія позитиву": про віру та любов до життя

"Територія позитиву": щастя без грошей

ВідеоСпецпроект "Щастя поруч"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: