"Територія позитиву" - допомога мріям стати реальністю

Як "дошка візуалізації" допомогає отримати подарунки від життя?

Ілля Дяченко не фальшивомонетник, але гроші в нього намальовані. Точніше - домальовані. Йому начхати, що  купюри в мільйон доларів в природі не існує. Він частенько нею любується і програмує себе на багатство.

Та все ж, якщо просто намалювати нулі без внутрішньої дії, цього не станеться, але якщо підкріпити внутрішніми діямиі та особистим бажанням - це допоможе досягти омріяної цілі, - стверджують знавці. 

Для одних це просто журнали, а для неї глянцеві мрії. Хоббі візажистки Ольги - моделювати своє життя. Кольорові аплікації називають по-різному. Одні - дошками візуалізації, інші -картами скарбів. Вона знаходить підходящі картинки, доклеює свої світлини і приймає подарунки від життя.

Віталій побачив диски на чужій автівці. Побачив, закохався і сфотографував. Тоді його карта скарбів поповнилась новим експонатом. Минає кілька років і навіть в нього, невиправного оптиміста, від подиву перехоплює подих. Омріяні диски - матеріалізуються.

Для неї своєрідним дивом став наш візит. Ведуча чайної церемонії Зоя нещодавно стала мамою. Під час вагітності вона мріяла свій чайний ритуал провести із немовлям на руках. Вона навіть не одразу здогалася, що в такий незвичайний спосіб хтось там наверху реалізував її мрію.

Дошку візуалізації Оля зробила торік. Тоді вона ще жила під Харковом. Згодом переїхала до столиці, знайшла хорошу роботу і таку ж квартиру. Все, що клеїла тоді - отримала тепер.

У неї на холодильнику - добірка магнітів. Вона побувала навіть на Канарських островах. Безкоштовно. Дуже захотіла і її запросили. Таємниця візажистки Ольги - велике бажання, візуалізація і вдячність.

 Про "силу позитивного мислення" докладніше дивіться на відео

Відео"Територія позитиву" - допомога мріям стати реальністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: