"Територія позитиву": робота за покликом душі

Вас звільнили? Вам пощастило! Адже це нагода запитати у себе, чого насправді хочеться, де і ким я себе бачу.

Звільнення – це ще один шанс розпочати все з початку. Герої нової серії "Території позитиву" переконані, що у кожної людини є свій талант і по-справжньому щасливими ми станемо тільки тоді, коли робитимемо те, що нам до душі.

Юля покинула керівну посаду у великій міжнародній фірмі, гідну зарплату і службовий автомобіль, адже на тій роботі їй бракувало морального задоволення.

"Я пішла, фактично не знаючи, куди я йду і чим займатимуся, але я розуміла, що мені необхідно зробити цей крок, щоб відкрити щось для себе в цьому житті", - розповідає вона.

Після цього Юля працювала у Ботанічному саду, потім потрапила до центру зайнятості, здобула другу вищу освіту, і почала займатися тим, що їй до душі. Тепер вона психолог-фасилітатор (від англійського слова facilitate - сприяти або полегшувати якийсь процес).

Дмитро Красноухов 10 років присвятив бізнесу. А потім, за покликом душі, став композитором, піаністом і музичним терапевтом. Раніше ж, каже, я уявити не міг, що власним талантом може заробляти на життя.

Раніше Володимир Павлусь працював токарем. Потім став двірником і несподівано для себе самого відкрив свій талант – природженого садівника. Рослина за рослиною він перетворює звичайне київське подвір'я на справжню оранжерею.

Про казкові перетворення, про те, що потрібно вірити в себе і ніколи не лінуватися – дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

"Територія позитиву": щастя без грошей

"Територія позитиву": формула щастя та успіху

"Територія позитиву": допомога мріям стати реальністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: