"Територія позитиву": щастя без грошей

Чи важко наважитися залишити галасливе місто та заново віднайти себе на лоні природи, де щастя - поруч?

Територія позитиву
Герої нового випуску "Території позитиву" - люди, яким набридла міська метушня і вони її замінили сільським спокоєм. Вони доводять: щасливим можна бути і з мінімальною кількістю грошей.

В шаленому ритмі міського життя часто забуваєш про прості речі. Є люди, які вирішують це змінити. Вже п’ять років колишні кияни, хірург Петро і майбутня юристка Оля, переїхали зі столиці поближче до природи.

Тепер Петро замість скальпеля "орудує" сокирою. І влітку, і взимку обидва ходять босоніж, а їдять тільки те, що вирощують на землі. Олю не цікавлять фешн-покази і креми проти целюлліту. Все це вона вважає зайвим. Там, у місті, здається, що для щастя треба багато. А тут починаєш розуміти - воно щодня поруч.

"Тут в принципі щастя від того, що ти живеш, від того, що ми живемо, ми вже щасливі, від того, що ми бачимо людей, ми щасливі утричі більше", - кажуть вони.

Олена мешкає на хуторі вже другий рік поспіль. Раніше жила у Києві, працювала в декор-студії, а якоїсь миті зрозуміла, що місто – це не її.

Зараз вона вивчає латинь і крок за кроком продумує свій бізнес. Олена мріє вирощувати екологічно чисті продукти. А ще - збудувати власний дім. Окрім коней, у неї тут кури, кіт і песик на прізвисько Вовченя.

Переродження цих людей було нелегким, але тепер вони справді інші. Яке воно, таке просте щастя, дивіться у відеосюжеті ТСН.

Читайте також:

"Територія позитиву": формула щастя та успіху

"Територія позитиву": допомога мріям стати реальністю

У ТСН стартував новий спецпроект "Територія позитиву"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: