"Територія позитиву": щастя у спілкуванні з тваринами

Щобільше спілкуємося з людьми, то більше любимо собак.

Спілкування з тваринами приносить не лише душевну рівновагу, а й щастя. Це називається анімалотерапія. Наступна серія "Території позитиву" присвячена великим учителям зі світу братів менших.

Її прізвище - Мишкіна – Медведєва. Для анімалотерапевта кращого і не вигадаєш. У неї живе півметра кота з кличкою "Хлопчик", його мама Чуча, спаніель Тайкі і Аліса – дівчинка єнот.

Цього року Лізі виповнюється 4 року, вона стала дорослою панною і їй захотілася великого і чистого кохання. Господарі шукають претендента.

У біолога Тетяни Романової вдома живе декілька змій. Ще тут є рибки, собака Дейлі і ящірка василіск.

Ті емоції, які переживає людина, тримаючи перший раз в житті якусь тварину, і є анімалотерапєю. Це коктейль зі страху, захоплення і навіть гордості.

"Тварини вчать нас радіти кожному дню, вони вчать нас бачити те, що ми іноді не помічаємо, те що виявляється дуже важливим - це карсивий схід та захід сонця, перша трава і перший сніг", - розповідає анімалотерапевт.

Про інтелект та енергетику дельфінів написано вже багато. Своїми ультразвуковими хвилями та спілкуванням ці загадкові істоти лікують людей.
Ці слова не передають навіть десятої частини реальних відчуттів. Це справді той випадок, коли краще один раз спробувати.

Те саме стосується і коней. Там - дельфіно, тут іпотерапія. Верхи Федір Сорока вилікував кісту. А ще отримав купу задоволення.

У сім’ї Тютюнників вже шостий рік поспіль живе слимачиха. І годують її не задарма, адже перевіряють нею овочі на чистоту, вона овочів з пестицидами ніколи в рот не візьме.

Більше про користь від спілкування з тваринами – дивіться у відеосюжеті ТСН.

Читайте також:

Ющенко остаточно захистив кажанів

Екологи обіцяють 50 тисяч доларів за білодзьобого дятла

У США сфотографували єдиного в світі рожевого дельфіна
 

ВідеоЩастя у спілкуванні з тваринами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: