Інтим за 1500 доларів: Україна стала новою Меккою секс-туризму

Інтим за 1500 доларів: Україна стала новою Меккою секс-туризму

Інтим за 1500 доларів: Україна стала новою Меккою секс-туризму

Інтимні вихідні, або тур за дешевим тілом в Україну: іноземців забезпечують проживанням, харчуванням і повним набором дівчат.

Україна стає новою Меккою для секс-туризму. Іноземці, які приїхали в Україну реалізовувати свої еротичні фантазії, вдома розповідають про країну як про новий західноєвропейський Таїланд.

У нічних клубах можна побачити італійців, німців, поляків і американців, які приїздять на вихідні "суто відтягнутися". Особливий попит на українських дівчат у турків та арабів.

Іноземці розповідають про "ази" знайомства з українками: потрібно мати презерватив, від 100 до 800 гривень, пригостити дівчину кількома алкогольними коктейлями. "Без грошей, навіть якщо ти Бред Пітт, нічого не вийде", - зізнаються секс-туристи.

Водночас багато чоловіків, особливо зі сходу, приїжджаючи до України починають себе відчувати господарями життя. Нахабність подекуди сягає апогею.

"Вони бачать таку кількість красивих дівчат і починають некоректно себе вести щодо них. Всі ці щипки, хлопки, ми намагаємося обмежити їхню кількість", - зізналися охоронці одного з клубів.

Клуби - це вотчина молодих і незаможних іноземців. Секс-вихідні в Україні собі можуть дозволити закордонні будівельники, сантехніки, мийники машин. Поважніша публіка маршрут планує заздалегідь.

Секс-тур в Україну до кризи коштував близько 1500 доларів – це дорога, проживання, сауна, басейн плюс власне дівчата. Увесь пакет також пропонують при готелях.

Ті, хто вже провів в Україні не одні інтимні вихідні, свій відпочинок планує сам – через Інтернет. Тут можна не тільки заздалегідь замовити дівчат, а й подивитися на "товар" через веб-камеру. І хоча проституція в Україні поза законом, на один закритий сайт припадає відкриття кількох нових.

Окрім всього іншого, у 2005 році Україна скасувала візовий режим для європейців. Якщо в 2004-му гостей з-за кордону було близько 8 мільйонів, а у 2009-му - вже 23 мільйони. Кількість саме секс-гостей не відома, але вона зростає разом із загальним потоком.

Скільки коштує та як розвивається секс-туризм в Україні – дивіться у спецпроекті ТСН "Тіло – в діло".

Читайте також:

Проституція в Україні: сутенери в погонах

Тіло в діло: інтим-бізнес розвивається і в умовах кризи

Тіло в діло: як стають повіями

Проституція в Україні: здорових повій - лише 10%

Україна стає новою Меккою секс-туристів

Україна стає новою Меккою секс-туристів

Повʼязані теми:

Наступна публікація