Луценко "помилував" 1+1

Міністр заявляє, що посилати на канал УБОЗ і силоміць вилучати документи, було б "не естетично".

Міністерство внутрішніх справ не має наміру проводити вилучення документів на телеканалі "1+1" у рамках розслідування кримінальної справи щодо конвертаційного центру, який було викрито у Житомирі і де було знайдено платіжні документи телеканалу.

Про це сьогодні в Києві в рамках круглого столу з питань журналістської етики заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Йти зараз на канал УБОЗу – це не мій метод, це не естетично", - сказав міністр, додавши при цьому: "Я не звинувачую канал у якихось кримінальних злочинах, я просто закликаю (керівництво телеканалу) провести службове розслідування".

Водночас Луценко запевнив, що кримінальна справа стосовно функціонування вказаного конвертаційного центру "не закривається і не закриється".

30 листопада під час прямого ефіру ТСН Луценко заявив про можливу причетність 1+1 до незаконної конвертації через один з конвертаційних центрів, який розташований у Житомирі.

Нагадаємо, ТСН проводила розслідування резонансних зловживань у правоохоронних органах України. Автору проекту Жану Новосельцеву погрожують. Служба безпеки України надала йому охорону з числа співробітників спецпідрозділу "Альфа".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: