Луценко звинуватив ТСН у зв'язках з криміналом (відео)

Роботу луганської міліції, яку проінспектував, міністр внутрішніх справ оцінив на "тверду четвірку" за п'ятибальною шкалою, а от роботу журналістів - дуже низько.

На прес-конференції в обласному управлінні МВС Юрій Луценко не зміг приховати образи на журналістів ТСН. Мовляв, женуться за сенсаціями, а їх використовує у своїх цілях криміналітет.

Цими днями автор серіалу "Жесть" мундира" Жан Новосельцев працював у Луганську. Там на нього – саме напередодні візиту свого керівника – "зібрали, так би мовити, компромат". Журналістів ТСН Юрій Луценко звинуватив у продажності – посилаючись на "законно підслухану" розмову підозрюваних у вбивстві.

"Приходить вчора автор цієї програми в охороні 4 працівників СБУ в наш УБОЗ по справі про зловживання міліції у 2007 році …начальник УБОЗу йому чітко в очі каже, що ця справа заказна, я знаю хто і скільки тобі за це заплатив. Через деякий час законно прослухана нами (розмова) - підозрюваний у вбивстві про це уже говорить… І далі йде вал розмов криміналітету - давай підкинемо плюсам за будь-які гроші – нехай мєнти займаються своїми проблемами, менше будуть займатися нами," – заявив Луценко.

Така заява вимагає доказів і пояснень. Серіал "Жесть" мундира" з першої серії непокоїть міліцію. Тож честь мундира у прямому ефірі "1+1" захищатиме сам міністр Юрій Луценко у неділю о 19:30, коли буде гостем програми "ТСН-тиждень".

ВідеоЛуценко звинуватив ТСН у зв'язках з криміналом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: