Львівських міліціонерів ніхто не карає за катування (документи)

Правозахисник просить Юрія Луценка розібратися з цією ситуацією.

ТСН.ua отримав звернення голови Міжнародної ліги захисту прав громадян України Едуарда Багірова до міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Правозахисник просить урядовця розібратися з фактом катувань людини співробітниками львівської міліції.

Постраждалий Ю. Сергійчук
Українцю Юрію Сергійчуку міліціонери зламали руку та ребро і сильно побили
Багіров звернувся до голови МВС із проханням розібратися з фактом побиття працівниками міліції Шевченківського і Залізничного РВВС Львова громадянина Юрія Сергійчука. Правоохоронці зламали йому руку та ребро. Тепер потерпілому і адвокату погрожують, адже правоохоронці хочуть уникнути кримінальної відповідальності.

Записка Сергійчука
В цій записці Сергійчук розповів про своє затримання
Правозахисник звертає увагу на те, що міліціонери-кати не тільки не покарані, а ще й продовжують працювати на своїх посадах. Багіров просить міністра взяти ситуацію під контроль і, в разі підтвердження наведених фактів, покарати винних.

Звернення Багірова до Луценка
Правозахисник просить Юрія Луценка розібратися з ситуацією
Нагадаємо, ТСН проводить розслідування резонансних зловживань у правоохоронних органах України. Автору проекту Жану Новосельцеву погрожують. СБУ надала йому охорону з числа співробітників спецпідрозділу "Альфа".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: