На Кіровоградщині правоохоронці жорстоко побили затриманих

Дата публікації
Перегляди
3031
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Вінницька правозахисна група отримала інформацію про масове побиття заарештованих та підсудних, які утримувалися в Знам’янському ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ) у Кіровоградській області.

У Вінницькій правозахисній групі повідомили, що в ніч на 9 грудня співробітниками райвідділу міліції ”за безпосередньої участі старших офіцерів цього райвідділу було по-звірячому побито групу осіб, що утримувалися в ІТТ”.

За непідтвердженою інформацією, у побитті брав участь підрозділ "Беркут", який було спеціально викликано для участі в цій акції.

За інформацією правозахисників, після акції залякування за медичною допомогою звернулося сім заарештованих, двох з яких було госпіталізовано до місцевої лікарні з переломами, черепно-мозковими травмами та іншими тілесними ушкодженнями.

”Нашу особливу тривогу викликає той факт, що вказані особи були персонажами публікацій у газеті "Правда України" про системні грубі порушення їхніх прав на етапі досудового слідства щодо злочинів, скоєння яких інкримінується цим особам. Ми вбачаємо в побитті засуджених намагання тиску на жертв порушень прав людини”, - заявляє Вінницька правозахисна група.

Правозахисники звертаються до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Ніни Карпачової з проханням відкрити провадження за повідомленнями про незаконне насильство над заарештованими в Знам'янському ІТТ Кіровоградської області.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3031
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація