"Територія позитиву": про віру та любов до життя

Якщо ви кажете " я можу" - ви маєте рацію. Якщо кажете "я не можу" ви також маєте рацію.

Герої "Території позитиву" говоритимуть про віру, любов до життя і про ті неймовірні речі, на які ми насправді здатні за однієї умови - наявності справжнього бажання.

Марії було двадцять. Під серцем вона носила дитину, а в серці - страх. Вона дивилася на інших малюків і кожного разу пригадувала слова лікарки: у вас серйозні ускладнення, моліться. Тепер її реальність - це її двійнятка. Гліб і Даринка

Чем Токач із турецького міста Мерсін цінує своє життя більше, аніж будь-хто з нас. Адже йому пощастило вижити у грандіозній катастрофі за участі потягу та фури з причепом. Цей щасливчик потрапив саме під ту частину авта , де немає коліс чи двигуна.

Наступному героєві "Території позиву" не так пощастило, як Чемові. Тут замість фури Ікару, а він за кермом "Жигуля". Поламані хребці, півроку у корсеті і перспектива назавжди залишитись інвалідом. Йому було непросто, але він це зробив. Разом з тренером, крок за кроком, поставив себе на ноги.

Олена також зробила неможливе, коли почула слово - рак. Все що було важливим раніше - вмить втрачає будь-який сенс. Їй до рук потрапляє книжка. Психосоматика. На її сторінках дівчина знаходить глибинну причину своєї хвороби. Вона полюбила своє тіло і воно відповіло їй тим самим - тоді Олена одужала.

Про віру в себе і бажання жити – дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

"Територія позитиву": робота за покликом душі

"Територія позитиву": щастя без грошей

"Територія позитиву": формула щастя та успіху
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: