"Територія позитиву": щастя - це просто

Здоровий спосіб життя і можливості людського організму: виявляється, вони набагато більші, ніж ми про них думаємо.

Пригорща кремнію, срібна ложка і позитивні емоції - так у родині Тютюнників очищають воду. Звечора залили і дали відстоятися - зранку можна пити.

"Зараз дуже багато продають всяких фільтрів. Кажуть, що він такий чарівний, такий хороший, що він такий нанотехнологічний – оце самі кращі технології, до води треба підійти з душею і вона вам також віддасть душу. Я просто вірю у це, от стовідсотково вірю", - каже голова родини.

Про природні стимулятори вона знає все. Олена Віталіївна - дипломований фітотерапевт, працює вже 40 років. Зараз вона їсть неочищений рис. Цей продукт - основа так званої ангельської дієти. Якраз для посту.

Протягом першого тижня їмо неочищений несолений рис. Звечора залили водою, зранку відварили. Через тиждень - додаються варені овочі. Ще через тиждень бобові. І насамкінець - свіжі салати.

Його вправи також виглядають дивно. Це Олег Білоногий, один з найвідоміших каратистів України. Тренується щодня по 8 годин. Він переїхав жити за місто кілька років тому. Захотілося свободи, природи і води не з-під крана.

Перед тим, як пити воду - Олег радить кілька хвилин потримати її в руках. Таким чином вона вас начебто зчитує. І потім дасть вам саме те, що потрібно.

Про те, як відкрити можливості власного організму – дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

"Територія позитиву": про віру та любов до життя

"Територія позитиву": робота за покликом душі

"Територія позитиву": щастя без грошей

"Територія позитиву": формула щастя та успіху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: