"Жесть" мундира: шість років в'язниці за чужий злочин (відео)

ТСН вже розповідав про про Якова Поповича. Його звинуватили у зґвалтуванні та вбивстві своєї племінниці. Верховний Суд не переконали наявні у справі докази невинуватості і вирок не переглянули.

Слідами журналістського розслідування "Жесть" мундира": як за чужі злочини карають невинних. Більше - на відео.

14-річного Яшу Поповича у 2002-му звинуватили у вбивстві племінниці і засудили до 15 років ув'язнення. Пізніше в цьому злочині прямо в залі суду зізнався пологівський маніяк Сергій Ткач. Зараз Яків знаходиться в колонії суворого режиму в смт. Заклад Львівської області.

10-річну Яну знайшли в очереті. За версією міліції, 14-річний Яша перетягнув її сюди з цегельного заводу  в ящику.

Загалом докази суперечливі. З одного боку - під нігтями Якова знайшли частки шкіри убитої. Але адвокат стверджує, що це могло бути легко підтасовано: проби брали без свідків, не у приміщенні експеритизи і, за свідченнями родичів, аж через 9 днів після вбивства.

Родичі убитої в свою чергу впевнені - серійний вбивця взяв на себе вину, бо розраховує на підтримку родичів юнака. Батьки Якова Поповича впевнені у невинності сина і стверджують, що це наклеп.

В результаті судом задоволені одні Поповичі, і незадоволені інші. Трагедія зробила родичів непримиренними ворогами. Батьки юнака намагатимуться довести, що вони теж постраждала сторона вже у Європейському суді.

ВідеоШість років в'язниці за чужий злочин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: