"Жесть" мундира: як вибивають свідчення (відео, фото, документи)

Українська міліція знайшла формулу як на 15 діб можна посадити за ґрати і позбутися адвоката.

Під час адмінарешту правозахисник законом не передбачається. А от доступ міліції до затриманого ніхто не обмежує.

"Підробна судмедекспертиза"
Батьки затриманих називають ці документи свідченням порушення закону проти їхніх дітей
Саме під час адмінарешту в'язню на Львівщині зламали ногу і він підписав каяття. Самбірських правоохоронців вже похвалили за розкриття банди.

2007-го на Львівщині орудують злочинці, які у масках вдираються до осель і грабують. Міліція затримує дві банди, третє угруповання збирають нашвидкуруч. До підозрюваних у розбійному нападі близько тижня не пускали адвокатів. Мати одного із затриманих повідомляє, що у її сина зафіксовані побої.

Ще один підозрюваний підписується під грабунками, а після допитів ходити без лікарської допомоги не може: йому зламали ногу.

Організована батьківська група затриманих, які шукають правди. Вони упевнені, що їхні діти стали жертвами гонитви за міліцейським планом. Із шістьох затриманих троє підписують прихід із каяттям.

Адвокат Олег Міцик здивований такою справою: із шести затриманих п'ятеро із синцями та кривавими ранами. Зі скрипом, але захиснику вдається домогтися порушення проти міліціонерів кримінальної справи. За зламану ногу в’язня доведеться віддуватись одразу кільком правоохоронцям.

Відео"Жесть" мундира: як вибивають свідчення?

ВідеоЯк міліція вибиває свідчення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: