Віталій Кличко у програмі tkachenko.ua: "Я намагаюся контролювати свої емоції"

У другому випуску авторської програми Олександра Ткаченка tkachenko.ua буде гість - чемпіон світу з боксу, депутат Київради Віталій Кличко.

Віталій Кличко - один із найвідоміших українців у світі. Боксер зізнався Олександру Ткаченку, що вивести його з рівноваги дуже важко, але Олесю Довгому це вдалося. "У боксі є чіткі правила, а українська політика - боротьба без правил, де б'ють не тільки попереду, а можуть і ззаду підбігти і нижче пояса вдарити", - розповів Кличко. Тим не менш, Віталій має намір балотуватися в мери втретє і твердо вірить у свою перемогу.

Олександр Ткаченко з'ясував у Кличка скільки правди в поширеному переконанні, що боксеру спеціально підбирають слабких супротивників, яких він однозначно переможе і розповів про свої бізнес інтереси в Києві: "Я володію квартирою, бізнесом. Володимир будує офісний центр для нашого фонду. А промоутерська компанія "К-2" також веде свою діяльність в Україні - не лише в Європі. Це комерційна діяльність".

Кличко розповів Олександру Ткаченку, як йому вдалося уникнути зв'язків з кримінальним світом і хто домовляється про його гонорари за бої.

Відверта розмова Олександра Ткаченка з Віталієм Кличком - у програмі tkachenko.ua на каналі "1+1" 30 травня в 23.20

Більше інформації та відео - на сайті tkachenko.ua.

Читайте також:

Михайло Саакашвілі в програмі tkachenko.ua: "Я здивувався, що кадрів гірше краватки в ефірі не було"

Олександр Ткаченко готує програму tkachenko.ua

Олександр Ткаченко увійшов до рейтингу найвпливовіших українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: