Стаття 27 залишилась недоторканою.

Вчорашнє рішення щодо недоторканості депутатів є частковим, бо залишилася недоторканою стаття 27 Конституції, яка саме врегульовує це питання.

По-перше: вчорашнє рішення щодо недоторканості депутатів є частковим, бо залишилася недоторканою стаття 27 Конституційного закону про статус народного депутата, яка саме врегульовує це питання. Тобто коаліція свідомо залишила недоторканою цю статтю. 

Це не означає, що коаліція схибила, це означає, що вона сфальшивила. Тобто справжніх намірів позбавити депутатів недоторканості в них не було. А можливо вони не виключали варіанту, що президент підпише закон, боялися цього, тому й перестрахувалися, залишивши 27-му статтю без змін.

По-друге, чи не відіб’ється ця сесія на ході кампанії? Тенденції, інтрига та драматургія кампанії залишаться недоторканими, працюватимуть в автономному режимі. Якщо б сесія була дійсно такою доленосною, як про неї кажуть ініціатори, то на її відкритті були б і Янукович і Богатирьова. А так вони дали можливість попіаритись другому ешелону Партії регіонів та Морозу. До речі, останній більш переймався презентацією своєї чергової книжки віршів, ніж веденням чергової сесії.

Щодо перехоплення ПР у НУНС бренду кампанії, можна відповісти так: коли підробляють бренд горілки або коньяку, то при вживанні напою будь-якого бренду марка дещо втрачає. Вживаючи фальсифікат відчуваєш різницю між якісним напоєм та його підробками. Ось так і вийшло з законопроектом щодо скасування недоторканості. І той факт, що стаття 27 залишилась недоторканою, свідчить про підробку бренду.

Чи привернуть регіонали таким чином увагу тих, хто ще не визначився? Привернути увагу – це ще не означає отримати голоси. Скоріш за все виборці, що не визначились, будуть визначатися з урахуванням багатьох факторів. У тому числі й фактору фальшивих рішень, що були на сесії. До того ж, як правило, такі виборці визначаються в останні дні кампанії. Але тоді будуть вже інші події, актори та інсценування, які зможуть бути в центрі уваги.

Отож, кампанія вступила в нову, більш жорстку та динамічну фазу, формується нова вереснева інтрига, яка буде відтісняти на другий план проблему доторканості-недоторканості.

Вадим Карасьов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: