Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
1+1 International увійшов до найбільшої канадської мережі платного ТБ

У меню Bell Fibe TV канал можна знайти за номером 2892 або текстовим запитом "1+1". 

Міжнародний телеканал 1+1 International підписав контракт із одним із ключових гравців ринку платного телебачення в Канаді - Bell Canada. Відтепер канал доступний в українському пакеті Bell  Fibe TV, абонентська база якого складає 1,2 млн домогосподарств. 

Включення до пакету національного мовника Канади було однією зі стратегічних цілей 1+1 International, адже в країні проживає одна з найбільших та найактивніших українських громад. Близько 4% населення Канади - українці. Крім того, дохід з абонента у США та Канаді значно вищий, ніж в Європі.

"Ми раді розпочати співпрацю з Bell Canada і сподіваємось швидко стати головним каналом в українському пакеті Bell Fibe TV. Популярність телеканалу 1+1 International росте на усіх територіях, і розширення мовлення у Канаді дозволить нам краще реалізувати свій потенціал, стати ближчим та доступнішим для глядача, зміцнити його зв'язок із сучасною Україною", - зазначив генеральний продюсер телеканалу 1+1 International Владислав Свінченко.

У меню Bell Fibe TV канал можна знайти за номером 2892 або текстовим запитом "1+1". 

"Українська діаспора Канади цікавиться всіма аспектами життя України. Ми активно працюємо на підтримку України у чотирьох пріоритетних напрямках: безпека, економіка, гуманітарна та інформаційна політика. Ми досить дієво запобігаємо російській пропаганді, але те, що в Канаді дуже мало і російськомовної проукраїнської преси, і україномовної є проблемою. Тому кожен інформаційний потік  -  дуже важливий і дуже допомагає", - зазначив Павло Ґрод, президент Конгресу українців Канади.

1+1 International отримав ліцензію на мовлення в Канаді у грудні 2014 року. Канал доступний на території Канади в пакетах місцевих IP-операторів. Інформацію про присутність каналу в різних країнах шукайте на сайті http://int.1plus1.ua/ в розділі "1+1" у вашій країні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції