Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
1,3 млн комп'ютерів по всьому світу залишаються вразливими для вірусу WannaCry

За кібератакою стояло організоване злочинне угруповання.

Користувачі по всьому світу повинні бути готові до повторних кібератак з боку хакерів.

Про це заявив голова Національного центру кібербезпеки Великобританії Кіаран Мартін.

Про це пише Financial Times.

Основний збиток від дій хакерів у Великобританії зазнали сервери медичних установ, але спецслужбам відомо і про спроби атак на електронні системи інших галузей.

За даними британських спецслужб, уразливими для вірусу WannaCry, як і раніше, залишаються близько 1,3 млн комп'ютерних систем по всьому світу.

За їх даними, за кібератакою стояла організоване злочинне угруповання. Зараз британські спецслужби продовжують розслідування атак. Спецслужби володіють певною інформацією про організаторів атаки, проте поки не будуть її розголошувати.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що хакери обійшли блокування вірусу-здирника.

Нагадаємо, в п'ятницю, 12 травня стало відомо про масштабну кібератаку. Лікарні та телекомунікаційні компанії по всьому світу стали жертвами хакерів-здирників. Повідомлялося, що в установ є тільки три дні, щоб відправити компенсацію хакерам. Після цього комп'ютери "поставлять на лічильник": ціна за повернення файлів зросте вдвічі. А якщо жертви хакерської атаки не заплатять протягом семи днів, то втратять своєї файли назавжди.

Крім Росії і Британії, йдеться про такі країни, як США, Китай, Іспанія, Італія. Хакери могли використовували кіберзброю, викрадену в американських шпигунів.

ВідеоСвіт сколихнула найбільша в історії хакерська атака із вірусом-здирником

Залиште свій коментар

Вибір редакції