1 грудня з в'язниць Шрі-Ланки випустять сотні тисяч Тамільських Тигрів

136 тисяч бойовиків Тигрів звільнення Таміл Ілама випустить із в'язниць влада Шрі-Ланки на вимогу правозахисних організацій та іноземних урядів.

Влада Шрі-Ланки заявила, що випустить з в'язниць 136 тисяч бойовиків Тигрів звільнення Таміл Ілама (ТЗТІ).

Масова амністія відбудеться 1 грудня цього року.

Після завершення громадянської війни в урядових таборах Шрі-Ланки опинилися близько 300 тис. Тамільських Тигрів. Частина з них уже відпущена на вимогу правозахисних організацій та іноземних урядів.

Нагадаємо, 18 травня військове командування Шрі-Ланки офіційно повідомило про закінчення військової операції проти ТОТІ, що поклала край громадянській війні, яка тривала у країні з 1983 року. Протистояння забрало життя, щонайменше, 80 тисяч осіб.

Як повідомлялося, 17 травня ланкійські військові заявили про знайдення мертвого тіла людини, яка, ймовірно, була лідером "Тамільських тигрів" Ілама Велупіллаї Прабахакарана. Пізніше ТОТІ підтвердили цю інформацію.

Армія Шрі-Ланки підрахувала свої втрати у війні з сепаратистами Таміла. За останніх три роки, коли відбувався останній етап операції проти угрупування "Тигри звільнення Таміл-Іламу", загинули понад 6,2 тис. військових, майже 30 тис. були поранені.

Читайте також:

Армія Шрі-Ланки назвала ціну перемоги над "Тиграми"

Війна на Шрі-Ланці добігає кінця. Повстанці готують масове самогубство

Майже 40 тисяч шріланкійців стали біженцями

Шрі-Ланка оголосила про закінчення 25-річної громадянської війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: