Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
10 % американців, які голосували за Трампа, не стали б робити це знову - ЗМІ

Серед прихильників Гілларі Клінтон 94% виборців віддали б за неї голоси знову.

Серед американців, які проголосували на виборах президента США в 2016 році за Дональда Трампа, близько 10% не стали б це робити знову, повідомляє видання The Hill з посиланням на дослідницьку компанію "Харріс".

Респондентам поставили запитання, за кого б вони проголосували, якби вибори 2016 року відбулися завтра. Серед тих, хто підтримав Дональда Трампа в 2016 році, 89% зробили б це знову, а 4% - проголосували б за кандидата від Демократичної партії Гілларі Клінтон, решта вибрали б іншого кандидата або утрималися від відповіді.

Серед прихильників Гілларі Клінтон 94% виборців віддали б за неї голоси знову, а 2% проголосували б за Дональда Трампа.

Також 10% респондентів заявили, що вони не голосували в 2016 році, і більше половини з них знову не пішла б на голосування, 10% готові проголосувати за Дональда Трампа, а 17% - за Хілларі Клінтон.

Опитування було проведено 14-15 вересня 2018 року, у ньому взяла участь 1 тис. осіб з правом голосувати на виборах президента США.

ВідеоПорноакторка Стормі Деніелс описала свій інтимний досвід із Трампом

Авторка описала свій інтимний досвід із Трампом, яким була не вражена, зокрема, розчарована розміром і формою статевого органа. Коли чоловік став президентом, вона підписала з юристами угоду про нерозголошення інформації. Нині вона позивається, аби суд визнав угоду недійсною. 

Порноакторка Стормі Деніелс описала свій інтимний досвід із Трампом

Раніше 21 вересня американський лідер відклав публікацію документів по «російській справі». За словами Трампа, міністерство юстиції вважає, що розсекречення декількох документів негативно позначиться на розслідуванні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції