11-річний син президента Азербайджану став власником дев'яти вілл в Дубаї

Загальна вартість особняків, куплених на ім'я Гейдара Алієва, становить 44 мільйони доларів.

Хлопчик на ім'я Гейдар Алієв - повний тезка сина чинного президента Азербайджану Ільхама Алієва - всього за два тижні минулого року став володарем відразу дев'яти шикарних вілл в Дубаї.

Дата народження 11-річного домовласника, зазначена в реєстрі володінь, така ж, як у сина президента, а тому газета Washington Post зробила висновок, що це дійсно той самий хлопчик.

Загальна вартість особняків, куплених на ім'я Гейдара Алієва, становить 44 мільйони доларів.

В адміністрації глави Азербайджану цю інформацію не спростували, відзначивши, що жоден із законів країни не забороняє членам сім'ї президента володіти яким-небудь бізнесом або мати нерухомість за кордоном.

За підрахунками американських ЗМІ, пересічному громадянину Азербайджану знадобилося б приблизно 10 тисяч років, щоб накопичити таку суму.

Річний оклад Ільхама Алієва на посаді президента Азербайджану еквівалентний 228 тисячам доларів США. Це набагато менше того, що необхідно для покупки навіть маленької власності на узбережжі в Дубаї.

На додаток до дев'яти особняків, що належать Гейдару Алієву, нині 12-річному школяреві, в Департаменті земель Дубая є також файли з іменами Лейли і Арзу Алієвих.

Президент Алієв має двох дочок з тими ж іменами і приблизно того ж віку. Їх точні дати народження встановити не вдалося, але за різними повідомленнями, дата народження Лейли Алієвої та ж, що в азербайджанки, зазначеної в документах Департаменту земель.

Таким чином, три азербайджанця, з такими ж іменами, як у трьох дітей президента, володіють нерухомістю в Дубаї вартістю близько 75 мільйонів доларів. Про це свідчать дані про власність, надані дилерами нерухомості в цьому арабському еміраті, які також стверджують, що деякі операції із закупівлі були зроблені покупцем, що представляє правлячу сім'ю Азербайджану.

Читайте також:

Азербайджан допоможе Європі зміцнити енергетичну безпеку

В Азербайджані солдати розстріляли своїх командирів

"Газпром" купуватиме весь газ Азербайджану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: