11-річному учаснику заворушень в Лондоні дали строк за крадіжку відра для сміття

Наймолодший учасник лондонських безладів отримав 18-місячне покарання. До того ж він виявився рецидивістом.

11-річний хлопчик, що став наймолодшим учасником серпневих заворушень у Лондоні, отримав у середу 18-місячне покарання у вигляді реабілітаційного терміну для малолітніх.

Підліток був учасником банди, яка розгромила універмаг Debenhams в лондонському передмісті Ромфорда 8 серпня. Загальний нанесений збиток оцінюється в 6 тисяч фунтів стерлінгів, а сам 11-річний хлопчик забрав з місця злочину відро для сміття вартістю 50 фунтів.

Обставиною, що обтяжує покарання стало те, що за 5 днів до погромів щодо хлопця вже був виписаний ордер за участь у підпалі і нанесенні збитку в іншому інциденті, що не має відносини до лондонських заворушень.

Так У липні цього року підліток розрізав сидіння в автобусі і намагався їх підпалити. Після того як водій автобуса помітив це і спробував затримати порушника, той розбив скло в автобусі і хотів на ходу вискочити з нього.

Тепер суд постановив накласти на підлітка 18-місячний реабілітаційний ордер (міра зі спостереження за малолітніми правопорушниками у Великобританії з метою запобігання повторних злочинів). Протягом шести місяців він також буде зобов'язаний проживати на адресою, визначеною місцевою владою.

Нагадаємо, що цього місяця британська влада вирішила перейти на програму так званої "нульової терпимості" щодо учасників вуличних заворушень і мародерів.

Читайте також:

У Великобританії заарештовано більше 1700 людей

Британія депортує іноземців, які брали участь у погромах

Уряд Британії готовий ввести війська, щоб розібратися з мародерами

У Британії учасників заворушень судять цілодобово

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: