12-річна внучка Лукашенка зіграла роль у російському серіалі

Віка Лукашенко зіграла головну героїню серіалу в дитинстві - дівчинки з екстрасенсорними здібностями, яку очікувала роль Попелюшки.

Вікторія Лукашенко
Вікторія Лукашенко
Онука президента Білорусі Олександра Лукашенка знялася в новому російському серіалі "Ворожіння при свічках".

Це романтична історія Попелюшки з екстрасенсорними здібностями, що приїхала підкорювати Москву і знайшла у столиці своє кохання.

Зйомки серіалу проходили в столиці Білорусі. "Мінськ не так напханий рекламою, як Москва, - розповів режисер фільму Вадим Дербеньов, - і з адміністративної точки зору набагато легше. Ми знімали в Москві в районі Хамовники - там одна сторона вулиці відноситься до однієї управи, інша - до іншої. Як тільки артист перейшов через дорогу і ми перенесли туди камеру - тут же підійшов міліціонер ".

На головні ролі в серіал були запрошені не тільки російські, але й білоруські актори - Володимир Гостюхін, Світлана Кожем'якіна.

А 12-річній Віці Лукашенко, якій в момент зйомок було 11, дісталася роль головної героїні в дитинстві. На зйомки Віка приїжджала з охороною, однак більше нічим свій зоряний статус не підкреслювала, не вередувала і професійно виконувала свою роботу.

Це вже не перший досвід Віки в кіно - до "Гадання при свічках" вона встигла знятися в білоруській комедії "На спині у чорного кота".

Читайте також:

Лукашенко: мій син - від Бога. Так Путін сказав

Женя Тимошенко хоче всиновити дитину

Доньку Путіна "видали" заміж за олігарха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: