12-та дружина короля Свазіленду планує втечу з палацу і благає владу ПАР допомогти їй

Рік тому монарх викрив свою 12-у дружину в зраді і посадив її під домашній арешт. На цьому тижні зрадниця звернулася до уряду ПАР з проханням допомогти їй втекти з країни.

12-та дружина короля Свазіленду планує втечу з палацу і благає влада ПАР допомогти їй

Мсваті III, король Свазіленду і останній абсолютний монарх в Африці, має 13 дружин і стан в 60 млн фунтів стерлінгів.

Рік тому монарх викрив свою 12-у дружину в зраді і посадив її під домашній арешт. На цьому тижні зрадниця звернулася до уряду ПАР з проханням допомогти їй втекти з країни.

Скандал у королівському сімействі вибухнув близько року тому. Міністр юстиції, один з близьких друзів короля Мсваті III, був виявлений в ліжку королеви Нотанто Дубе. Міністра звільнили, а зрадницю разом з дітьми замкнули на віддаленій віллі. Жінка стверджує, що тепер вона не може вирватися з "золотої клітки".

Колишня "Міс-Свазіленд серед підлітків", а нині мати трьох королівських нащадків, таємно зв'язалася з редакцією південноафриканської газети Mail&Guardian, щоб розповісти про життя в неволі.

Нотанто Дубі стверджує, що її посадили "під домашній арешт", встановили за нею спостереження 24 години на добу. Вона скаржиться, що їй не дозволяють бачитися з друзями та родичами. І кожен раз, коли вона збирається покинути "її невеликий палац", її б'ють охоронці.

Молода жінка скаржиться на те, що її не бажає бачити чоловік. Він не цікавиться справами і успіхами своїх дітей і навіть не пам'ятає про їхні дні народження. Але при цьому їй не дозволяють залишити країну, тому що вона виховує дітей монарха.

Британське видання Telegraph зазначає, що всі дружини 43-річного Мсваті III живуть в розкоші: у кожної є штат особистої прислуги, парк автомобілів, власна вілла. Але всі жінки перебувають під пильним наглядом.

"Благонадійним" дружинам іноді дозволяється виїжджати за кордон за покупками. Але під час шопінг-туру до них приставляються люди короля.

Читайте також:

12-ту дружину короля Свазіленду за зраду оштрафували на стадо корів

Саудівська принцеса втекла до коханця в Британію

У ПАР скандал - президент зрадив своїм чотирьом дружинам з коханкою

Самопроголошене князівство обрало монарха і відділилося від Італії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: