В ході нарковійни в Мексиці скоєно чергове масове вбивство

13 людей були розстріляні групою невідомих в реабілітаційному центрі у місті Торреон.

У результаті збройного нападу невідомих на реабілітаційний центр для наркоманів і алкоголіків у мексиканському місті Торреон, загинули 13 людей. Загиблі - молоді люди у віці від 25 до 35 років.

За попередніми даними, злочинці під'їхали на двох джипах до реабілітаційного центру "Вікторія" і увірвавшись в будівлю відкрили вогонь з автоматичної зброї. На місці злочину вилучено близько 40 гільз від автоматів Калашникова.

Місцева влада не виключає, що загиблі стали жертвами поділу території двох протиборчих наркокартелів "Гольфо" і "Лос Сетас".

Такого роду злочини вже стали звичним явищем для мексиканців. За останні два роки в Торреон були здійснені три масові вбивства, в яких загинули десятки людей.

Незважаючи на надзвичайні заходи, які вживає мексиканське керівництво в останні роки, зупинити розгул злочинності та насильства в країні поки не вдається.

За оцінками експертів, щорічно через територію Мексики в США, Європу та Азію перекидається наркотиків на загальну суму до 40 мільярдів доларів. З початку 2006 року від рук організованої злочинності і наркомафії в Мексиці загинули більше 36 тисяч людей.

Читайте також:

Війна наркобанд спустошила міста на заході Мексики

У Мексиці бандити відрізали голову керівнику в'язниці

Поліція Мексики виявила 145 тіл у таємних похованнях наркомафії

У Мексиці розстріляли мерію, суд та поліцію

Відео13 осіб вбито в центрі для реабілітації наркоманів у мексиканському місті Торреон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: