13 років роботи на Путіна. Що відомо про нового главу адміністрації президента РФ Вайно

Вайно будував свою кар'єру під крилом російського лідера. 

Президент РФ Володимир Путін 12 серпня звільнив з поста глави адміністрація свого найближчого соратника Сергія Іванова та призначив на його місце 44-річного Антона Вайно.

Зібрали для читачів все, що відомо про нового очільника АП РФ.

Вайно народився у Таллінні (Естонія) у 1972 році. Його дідусем був перший секретар ЦККП Естонії в 1978-1988 роках. Натомість батько Антона Вайно – Едуард - з 1990 року працює в ВАТ "Автоваз" і наразі є віце-президентом із зовнішніх зв'язків і взаємодії з акціонерами.

Антон Вайно_4
Прес-служба Кремля
Антон Вайно

Новопризначений глава адміністрації Путіна навчався у Московському державному інституті міжнародних відносин, а починаючи із 1996 року  працював у Посольстві Росії в Японії, йдеться у його біографії на сайті Кремля. 

Із 2003 року Вайно почав працювати в  Адміністрації президента РФ у службі протоколу. Він займав посади консультанта, радника та заступника начальника Протокольно-організаційного управління президента РФ. 

В 2008 році, коли Путін очолив російський уряд, він забрав Вайна на роботу до російського Кабміну. Він був призначений  керівником протоколу прем'єр-міністра - заступником керівника Апарату уряду Російської Федерації в ранзі міністра.

Антон Вайно_1
Прес-служба Кремля
Антон Вайно

Із 2012 року Вайно слідом за Путіним повернувся в Адміністрацію президента і зайняв крісло заступника керівника АП.

У 2015 році він задекларував доходи на суму 10,1 мільйона рублів. За декларацією, його родина володіє двома земельними ділянками, двома житловими будинками, двома квартирами, трьома машино-місцями і при цьому не має авто.  

Раніше аналітики холдингу "Мінченко консалтинг" писали у своїй доповіді, що Вайно зобовязаний своєю кар'єрою особисто Путіну. Також експерти наголошували, що російський президент "вирощував" Вайно як управлінця нового покоління.

Як повідомлялося раніше, 12 серпня, президент Російської Федерації Володимир Путін змінив склад Ради безпеки Росії. Про це повідомляє прес-служба Кремля. Так, до складу Радбезу увійшов призначений у цю п'ятницю керівником адміністрації президента Росії Антон Вайно. Він став постійним членом Ради безпеки.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: