13 українців зняли з потяга Київ-Москва через китаянку. Всі пасажири в обсервації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вагон поїзда, у якому подорожувала китаянка, відчепили на станції Брянськ.

У Брянську (Росія), де зняли вагон поїзда Київ-Москва, перебував 21 пасажир, зокрема 13 українців. Про це повідомляє пресслужби Держприкордонслужби.

Як відомо, громадянка Китаю перетнула український кордон 20 лютого. За даними ДПСУ, під час прикордонного оформлення їй повідомили про обмеження щодо пропуску громадян Китаю суміжною стороною, однак жінка вирішила продовжити свою поїздку.

”Військовослужбовці цікавилися станом її здоров’я, на що отримали відповідь у відсутності його погіршення. За зовнішніми ознаками хворою жінка також не виглядала”, - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що жінка днями прибула в Україну з Мінська літаком і під час проходження контролю на кордоні її стан здоров’я занепокоєння не викликав.

Уточнюється, що у вагоні під час контролю, окрім громадянки Китаю, перебувала ще 21 особа: 13 громадян України, зокрема 2 провідники, 6 громадян РФ і по одному громадянину з Узбекистану та Канади.

”Від російської сторони відомо, що громадянка КНР повертатись на територію України не буде у зв`язку з тим, що вона розміщена в одному з медзакладів. Крім того, за наявною інформацією, вагон з іншими пасажирами, які в ньому перебували, - в обсервації, проте не відомо, де саме”, - додали прикордонники.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

У ДПСУ наголосили, що спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством охорони здоров`я та Міністерством інфраструктури проводиться вся необхідна робота для встановлення деталей ситуації та місцязнаходження осіб, які були у вагоні.

Раніше повідомлялося, що в "Укрзалізниці" підтвердили інформацію про те, що з поїзда №6 "Київ - Москва" зняли громадянку Китаю через виявлені в неї симптоми респіраторного захворювання.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Південна Корея опинилась серед лідерів заражень коронавірусом у світі – там 204 інфікованих

У світі жертвами коронавірусу вже стали 2247 людей. Інфіковані майже 77 тисяч. Попри так статистику, кажуть у Китаї, зростає і кількість одужалих. Їх понад 18. Водночас на круїзному лайнері Diamond Princess, де перебувають ще 25 українців, продовжується висадка на берег. Більше про коронавірус   

Південна Корея опинилась серед лідерів заражень коронавірусом у світі – там 204 інфікованих

Залиште свій коментар

Вибір редакції