15-річній афганці чоловік з родичами виривали нігті і шматки м'яса

Дата публікації
Перегляди
6672
Поділитись:
WhatsApp
Viber
15-річній афганці чоловік з родичами виривали нігті і шматки м'яса

Дівчину довго і жорстоко катували, однак за що - поки невідомо / Фото: ВВС

Дівчину кілька місяців катували у підвалі - її врятували батьки

Афганську дівчину-підлітка - 15-річну Шахар Гюль кілька місяців катував чоловік разом зі своїми родичами, пише ВВС Russian.

Про цю справу стало відомо, коли поліція врятувала Шахар Гюль з темної, позбавленої вікон кімнати в підвалі будинку батьків її чоловіка.

Дівчинці виривали нігті і клапті волосся. Крім того, повідомляється, що їй щипцями виривали шматки м'яса, повідомив начальник поліції Баглан Джавід Башарата.

Шахар Гюль видали заміж за 30-річного афганця сім місяців тому, коли їй тільки виповнилося 14 років. Її батьки звернулися в поліцію після того, як вона не виходила з ними на зв'язок протягом кількох місяців.

Шахар доставили в лікарню в інвалідному візку. Вона каже, що знущалися над нею чоловік, а також свекор, свекруха, невістка і дівер. За словами підлітка, нігті і волосся їй виривала свекруха.

Влада каже, що їм повідомили про те, що дівчину катують і змушують до заняття проституцією, проте підтвердити чи спростувати останнє твердження вони поки не можуть. Поліція заарештувала родичів її чоловіка, проте сам чоловік жертви втік. Причину, яка б пояснювала знущання, не повідомили.

Директор департаменту у справах жінок в Банлане Рахіма Заріфі сказала, що Шахар жорстоко катували, як фізично, так і морально, і її психологічні травми заживуть не скоро.

Жінки в багатьох районах Афганістану піддаються домашньому насильству, частіше за все своїми чоловіками й родичами подружжя.

Тільки у другому кварталі 2011 року афганська незалежна комісія з прав людини зафіксувала 1026 випадків насильства щодо жінок, у порівнянні з 2700 випадками за весь 2010 рік. І це тільки ті випадки, про які стало відомо.

За афганським законам мінімальний вік для вступу в шлюб дівчат становить 16 років. Однак більше половини афганських дівчат виходять заміж, не досягнувши цього віку.

Читайте також:

В Афганістані смертник підірвав похоронну процесію, 22 загиблих

Зґвалтованій афганці дали вибір - 12 років тюрми чи заміж за кривдника

В Афганістані матір і дочку до смерті забили камінням за блуд

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6672
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація