Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
17 країн можуть не визнати результатів виборів у Венесуелі

Віце-президент США Майкл Пенс назвав майбутні вибори у Венесуелі "обманом".

США та 16 країн Латинської Америки погрожують не визнати заплановані на 20 травня 2018 року президентські вибори у Венесуелі, якщо вона не забезпечить прозорий перебіг голосування, не звільнить політичних в'язнів та не допустить до участі у виборах опозиціонерів.

Про це пише AFP.

За умов, котрі панують зараз у Венесуелі, не можна розраховувати на "легітимність" та "переконливість" голосування та його результатів, зазначається в спільній заяві країн. Віце-президент США Майкл Пенс назвав майбутні вибори у Венесуелі "обманом".

ВідеоВенесуельська криптовалюта потрапила під санкції США

Президент Сполучених Штатів заборонив американцям здійснювати операції з цими грошима. Власну крипто-валюту Венесуела випустила, щоб обійти міжнародні, насамперед, американські санкції. Президент країни Ніколас Мадуро заявляв, що забезпечують національну крипто-валюту венесуельські запаси нафти.

Венесуельська криптовалюта потрапила під санкції США

Фотогалерея У венесуельській в'язниці спалахнув бунт і пожежа: загинуло більше 60 людей (20 фото)

За його словами, Вашингтон і надалі чинитиме спільно зі своїми союзниками "тиск" на Каракас, щоб відновити демократію в цій південноамериканській країні.

Венесуельське керівництво, якщо воно прагне визнання виборів учасниками американського саміту, має надати "гарантії" прозорого перебігу голосування, звільнити політичних в'язнів та допустити до участі у виборах опозиціонерів, зазначається у спільній заяві учасників зустрічі.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп підписав указ про введення фінансових санкцій проти Венесуели.

Заборонені угоди з новими борговими зобов'язаннями та цінними паперами, які випускає уряд Венесуели і державна нафтокомпанія PDVSA.

Залиште свій коментар

Вибір редакції