17-літній британець став наймолодшим мореплавцем, який здійснив навколосвітню подорож

Таким чином він побив рекорд американця Зака Сандерленда, який, - також в 17 років - закінчив аналогічну подорож в липні 2009 року.

17-літній хлопець став наймолодшою людиною, якій поодинці вдалося здійснити кругосвітню морську подорож.

Майк Перхем - родом з невеликого містечка Поттерс Бар недалеко від Лондона - за дев'ять місяців здолав 15-метрові хвилі трьох океанів, штормові вітри і технічні проблеми зі своєю гоночною яхтою.

Таким чином він побив рекорд американця Зака Сандерленда, який, - також в 17 років - закінчив аналогічну подорож в липні 2009 року. Американець провів в морі 13 місяців.

У своє плавання британець пішов 15 листопада 2008 року з наміром відсвяткувати своє 17-ліття на просторах Індійського океану в березні, до англійських берегів він повернувся 27 серпня.

Спочатку Перхем планував здолати весь маршрут без зупинки, проте технічні проблеми змусили його кілька разів пристати до берега.

Отже в Книзі рекордів Гинеса, якщо повідомлення про подорож пройде всі потрібні перевірки, він може розраховувати на звання наймолодшого моряка, який обійшов земну кулю зі сторонньою допомогою.

Наймолодшим мореплавцем, що обігнув земну кулю наодинці і без всякої допомоги, вважається австралієць Джес Мартін, який встановив цей рекорд в 18 років, провівши з грудня 1998 року по жовтень 1999 року у відкритому морі 327 днів.

Дорога Перхема пролягла через води Португалії, Канарські острови, Південну Африку, Австралію, Нову Зеландію. Потім через Панамський канал він попав в Атлантичний океан і дістався до берегів Великобританії.

"Там, звичайно, було дуже самотнє, але це теж частина випробування", - сказав юний мандрівник.

Нагадаємо, повернення Перхема збіглося за часом із скандалом, який набирає оберти в Нідерландах, де представники органів соціального захисту намагаються запобігти аналогічній спробі, яку має намір зробити 13-річна дівчина.

Влада хоче добитися рішення суду, яке б заборонило їй здійснити кругосвітню подорож, через яку дівчина може пропустити 2 роки у школі.

Читайте також:

17-річний американець здійснив навколосвітню подорож соло

Швейцарець здійснив кругосвітню подорож на "сонячному" авто (відео)

13-річна нідерландка сама здійснить навколосвітню подорож

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: