18 повстанців загинули при повітряній атаці військових в Колумбії

Урядова армія Колумбії провела операцію проти найбільшого антиурядового формування. Деталі - на відео (без коментарів. АР)

Щонайменше 18 бойовиків Революційних озброєних сил Колумбії (РОСК) було знищено в результаті бомбардування з повітря в департаменті Мета в центральній частині країни.

Бомбардування табору РОСК стало частиною операції по знищенню командувача повстанцями Хорхе Брісеньо, розповіли представники колумбійських військових. Урядові війська останнім часом активізували військові дії в районах, де, як передбачається, ховається лідер бойовиків.

Офіційний представник колумбійської армії також повідомив, що під час операції в департаменті Мета загинув капрал, але обставини його загибелі не уточнюються.

Нагадаємо, РОСК є повстанським угрупуванням в Колумбії - вона веде боротьбу проти центрального уряду в Боготі вже 45 років. Бойовики причетні до декількох сотень викрадань. Так, в березні 2009 року був звільнений 69-річний громадянин Швеції, який, за деякими даними виявився останнім іноземцем серед заручників. Всього ж в полоні у повстанців можуть знаходитися до 700 людей.

Читайте також:

На міністра Колумбії планували замах

У Колумбії звільнили останнього заручника-іноземця

В Колумбії звільнили заручника, який провів в полоні майже 8 років

Біля поліцейського відділку в Колумбії стався вибух

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: