180 людських черепів вилучені у знахаря в перуанській столиці Лімі

180 людських черепів конфіскували співробітники поліції в індіанського шамана, який "лікував" любовні і фінансові проблеми.

Перуанський народний цілитель був затриманий в Лімі за зберігання 180 людських черепів. Влада з'ясовує, звідки він взяв таку вражаючу кількість кісток.

Черепа були виявлені в розташованій на проспекті Такна лавці езотеричних товарів, де 31-річний Аугусто Сиснерос Кіспекондорі проводив целительскі та інші магічні практики. За допомогу у вирішенні любовних і фінансових проблем, а також проблем зі здоров'ям, чоловік брав зі своїх клієнтів по 20-40 доларів.

Крім того, що знахар використовував людські останки у своїх ритуалах, він продавав їх усім охочим як цілими, так і у перетертому вигляді. Скільки людських останків чоловік вже знівечив слідство і досі встановлює. Згідно перуанському законодавству, "за нешанобливе ставлення до пам'яті покійних", затриманому загрожує від 3 до 6 років в'язниці.

Крім черепів, поліція вилучила у Сіснерос Кіспекондорі десятки коробочок з "магічними порошками" його власного виготовлення і "землею мертвих", очевидно, взяту з навколишніх кладовищ, як і людські голови. Судячи з написів на упаковках, ці продукти повинні були використовуватися для прокльонів, зневіри та інших негараздів.

Читайте також:

Чоловік відрубав голову племінниці, щоб продати її на "шаманському ринку"

У будинку шамана, який "посвятив" Моралеса в президенти Болівії, знайшли 350 кг кокаїну

У Росії під час ритуалу з вигнання духів померла дитина

Цілитель увів пацієнтку в стан глибокої медитації, задушив і розрубав навпіл

Відео180 людських черепів вилучені у знахаря в перуанській столиці Лімі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: