200 людей загинули в результаті повені в Індії

В результаті повені на півдні Індії, за попередніми даними загинуло більше 200 осіб. Влада підозрюють, що кількість може істотно зрости. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Двісті людей загинули і близько 1 млн лишилися без притулку в результаті сильних повеней, які викликали зливи в прибережних регіонах індійських штатів Карнатака і Андхра-Прадеш.

Повені в Карнатакі стали найсильнішими за останні 100 років. З берегів вийшли річки Крішна і Тунгабхадра, водою з переповнених водосховищ залито 12 районів цього штату, де повністю знищений урожай сільськогосподарських культур і зруйновано 40 тис житлових будинків. Економічний збиток від стихійного лиха оцінюється в сотні мільйонів доларів.

Для ліквідації наслідків повені уряд Індії надав Карнатакі фінансову допомогу із спеціального державного фонду. Для проведення рятувальних робіт в зону лиха терміново направлені військові частини і вертольоти ВПС.

У штаті Андра-Прадеш тимчасове житло надане більше 4 млн людей.Під водою опинилися величезні сільськогосподарські угіддя, урожай там також повністю знищений.

Читайте також:

Повінь в Італії забрала життя 18 людей

Повінь на Сицилії забрала життя 14 людей

Зливи затопили метро в Атланті і викликали повінь

Зливи в Іспанії викликали повінь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: