200 сомалійців відмовилися від піратства

Зустріч духовних лідерів, представників піратських угруповань завершилася відмовою від піратства 200 сомалійців.

Близько 200 сомалійських піратів відмовилися від злочинної діяльності після зустрічі на півночі Сомалі. На зборах у місті Ейл, що знаходиться у регіоні Пунтленд, були присутні представники різних піратських угруповань, релігійні лідери та сомалійські емігранти.

Пірат Абшир Абдула заявив, що переконав членів інших злочинних угруповань звільнити захоплені кораблі в обмін на амністію, оголошену владою Пунтленду.

Випадки піратських нападів на цивільні судна почастішали в Сомалі в 2008 році, а з початку 2009 року їх сталося вже понад сотню. Загостренню ситуації сприяє те, що в країні з 1991 року немає стабільного уряду.

У червні 2008 року Рада безпеки ООН прийняла резолюцію, що дозволила військовим кораблям іноземних держав знаходитися у територіальних водах Сомалі для забезпечення безпеки цивільних суден. Наразі район Африканського року патрулюють кораблі ВМС США, Росії, Китаю, Індії, країн ЄС та інших держав.

В середині травня перехідний уряд Сомалі закликав міжнародне співтовариство допомогти у створенні державної берегової охорони, яка буде боротися охорони, яка буде боротися із захопленням суден, незаконним виловом риби і скиданням у воду токсичних відходів.

За словами Абшира Абдули, розставшись із піратством, він почуває себе врятованим від поганих справ. Тепер він зрозумів, що те, чим він займався, заборонено в ісламі. Колишній пірат заявив, що зараз його угруповання не утримує жодного судна.

Читайте також:

"Адмірал Пантелєєв" відбив атаку піратів на торговий караван

Сомалійські пірати награбували за 5 місяців більше, ніж за минулий рік

Туроператор пропонує круїз з полюванням на піратів

Діями сомалійських піратів керують з Лондона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: