Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З вогнем борються другу добу.

У Північній Каліфорнії вже другу добу не вщухають лісові пожежі. Вогонь охопив уже 12,5 тисяч гектарів території, йдеться у ТСН.19:30.

Цей осередок займання прозвали "Дельта". Через густий чорний дим головна траса штату досі заблокована. Щоби побороти стихію, у лісах цілодобово працюють майже дві тисячі вогнеборців. Проте їм заважає вітряна й суха погода.

До ліквідації задіяли і гелікоптери, однак пробратися крізь димову завісу, заввишки в 100 метрів ледь вдається. На щастя, великих міст поруч немає. Влада наказала відселити мешканців 200 будинків у тимчасові притулки. Пожежники кажуть, що той вогонь - справа людських рук. Однак, необачність це чи зумисний підпал, не уточнюють.

ВідеоУ Північній Каліфорнії лісова пожежа охопила 12,5 тисяч гектарів території

Вже другу добу не вщухають лісові пожежі. Через густий чорний дим головна траса штату досі заблокована. Аби побороти стихію, у лісах цілодобово працює майже дві тисячі вогнеборців. Їм заважає вітряна й суха погода. До ліквідації задіяли і гелікоптери, однак пробратися крізь димову завісу, заввишки у 100 метрів, ледь вдається. 

У Північній Каліфорнії лісова пожежа охопила 12,5 тисяч гектарів території

Нагадаємо, у Полтавській області другу добу горять торфовища на площі близько 9 гектарів. Вогнем знищено суху рослинність на площі 30 га. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції