23 день шатдауна: Трамп звинуватив демократів у розвагах і небажанні проводити переговори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мовляв, він чекає їх у Білому домі.

Президент США Дональд Трамп знову звинуватив демократів нижньої палати Конгресу в небажанні вести переговори щодо затвердження бюджету на 2019 рік і відновлення роботи американського уряду, адже «шатдаун» в країні триває рекордні 23 дні.

Про це він повідомив у серії повідомленні у сервісі мікроблогів Twitter.

Американський очільник переконаний, що демократи «розважаються» і не хочуть вести переговори. Мовляв, він чекає їх в Білому домі, а вони «знаходяться, де завгодно, але тільки не у Вашингтоні. Трамп обурився і звинуватив демократів у тому, що саме через них американці не дочекаються заробітної платні.

Також американський президент знову заявив про те, що будівництво стіни на кордоні між США та Мексикою зменшить рівень злочинності в Америці.

ВідеоПропозиція Трампа профінансувати стіну на кордоні з Мексикою стала причиною розбрату в уряді

Нині через бюджетну кризу свою роботу згортають 9 з 15 американських міністерств - зокрема, державний департамент, міністерства внутрішньої безпеки, транспорту та сільського господарства. Все через те, що у Сенаті представники республіканської і демократичної партій не можуть затвердити бюджет. 

Пропозиція Трампа профінансувати стіну на кордоні з Мексикою стала причиною розбрату в уряді

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США. Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати унаслідок "шатдауна" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована. Лідер демократів у Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен "відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауну". Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковано. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушений неоплачувану відпустку. Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції