Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
25 країн ЄС вимагають пояснень від трьох держав щодо блокування "безвізу" для України - ЗМІ

У п'ятницю міністри юстиції та внутрішніх справ країн обговорять питання скасування віз для України, Грузії, Туреччини та Косова.

Двадцять п'ять країн-членів Євросоюзу вимагають від Німеччини, Франції та Італії пояснень щодо затримання рішення про скасування візового режиму для Грузії та України.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на європейського дипломата, який розповів про результати засідання комітету постійних представників країн-членів при раді ЄС.

"Напередодні розглядалося питання щодо позиції керівної інституції ЄС зі скасування візових вимог для грузинських громадян. Німеччина поки що блокує це рішення, висловлюючи занепокоєння високим рівнем організованої злочинності у Грузії. Берлін у цьому підтримали Франція та Італія. Україну також хочуть прив'язати до цього пакету візової лібералізації", - зазначив співрозмовник агентства.

За його словами, у п'ятницю, 10 червня, міністри юстиції та внутрішніх справ країн ЄС обговорять питання скасування віз для України, Грузії, Туреччини та Косова.

"Про безвізовий режим для Туреччини та Косова поки що говорити рано, але Україна і Грузія, як зазначено у доповідях Єврокомісії, вже чітко виконали усі критерії і заслуговують на скасування візових вимог. Відтак 25 країн ЄС хочуть почути від Німеччини, Франції та Італії про причини зволікання з наданням безвізового режиму для наших партнерів", - наголосив дипломат.

Відео Безвізовий режим чекає на українців вже влітку або у вересні

Раніше повідомлялося, що Євросоюз заблокував прийняття резолюції про безвізовий режим із Грузією. Проти відкритих кордонів виступили Німеччина, Франція, Бельгія та Італія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції