30 вересня у Польщі будуть перевибори?

Польська щоденна газета Nasz Dziennik сьогодні вранці вийде з новиною про призначення дострокових парламентських виборів на 30 вересня.

Ярослав Качинський, ПМ Польщі
Прем'єр-міністр Польщі Ярослав Качинський
Дострокові парламентські вибори в Польщі відбудуться 30 вересня цього року, повідомляє польська щоденна газета Nasz Dziennik в номері, який надійде в продаж у середу вранці.

За даними видання, одразу ж після завершення парламентських канікул на першому засіданні Сейму (нижня палата парламенту) 22 серпня буде прийнято рішенні про саморозпуск. Прем'єр-міністр Польщі Ярослав Качинський оголосить про проведення дострокових парламентських виборів 30 вересня.

Такий план дій прийняло керівництво правлячої партії "Право і справедливість", лідером якої є Ярослав Качинський, уточнює Nasz Dziennik.

За інформацією газети, у п'ятницю увечері прем'єр-міністр Польщі виступить зі спеціальним зверненням по національному телебаченню.

Передбачається, що Ярослав Качинський повідомить полякам, що у зв'язку з неможливістю подальшого існування в Польщі коаліційного уряду, 22 серпня партія "Право і справедливість" підтримає в Сеймі пропозицію про саморозпуск парламенту.

Нагадаємо, в Польщі депутати парламенту від партії Самооборона 16 липня проголосували за її вихід з урядової коаліції.

До цього президент Польщі 9 липня відправив Леппера у відставку з постів віце-прем'єра та міністра сільського господарства, що призвело до урядової кризи в Польщі.

Проте Леппер тоді заявив, що його партія залишиться в парламентській коаліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: