300 смертників для терактів

Всесвітня терористична мережа Аль-Каїда і рух Талібан направили близько 300 смертників для здійснення терактів.

Всесвітня терористична мережа Аль-Каїда і рух Талібан направили близько 300 смертників для здійснення терактів у Великобританії, Німеччині, Канаді і США.

Про це повідомляє ABCNews з посиланням на пакистанського журналіста, який був запрошений на "церемонію закінчення" одного з таборів підготовки терористів. Серед смертників - хлопчики у віці 12 років. Церемонія пройшла 9 червня в Афганістані, і передбачається, що групи терористів вже вислані в названі вище країни. Журналістові було дозволено знімати все, що відбувалося.

На відеоплівці видно, як брат убитого в Афганістані в травні Мулли Дадулли - Мансур Дадулла особисто поздоровляє із закінченням терористичної школи кожного випускника: "Всі ці американці, канадці, британці і німці прийшли сюди, до Афганістану, з своїх далеких місць. Чому нам не відправитися за ними".

Лідер групи, що направляється до Великобританії заявив по-англійськи: "Я дещо скажу про те, чому ми з моєю командою прямуємо до Британії для нападів смертників. Чи помремо ми, мої соратники і брати по ісламу зараз або завтра, кожна крапля пролитої крові надихне мусульманську ... " (далі нерозбірливо).

Представник американської розвідки назвав відеоплівку черговим прикладом "агресивної і добре продуманої пропагандистської кампанії". В той же час колишній співробітник антитерористичного офісу Білого дому Річард Кларк заявив, що "насправді, знадобиться трохи охочих для того, щоб пройти через (антитерористичну) мережу і пробратися в США або Англію і завдати значних руйнувань".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: