38 мільярдерів США  відгукнулися на заклик розлучитися з половиною свого статку

38 американських мільярдерів готові віддати 50% нажитого багатства протягом свого життя, або після смерті.

4 серпня 38 американських мільярдерів дали зобов'язання протягом свого життя або після смерті пожертвувати половину свого майна на добродійність.

Вони приєдналися до найбільшої в історії благодійної ініціативи The Giving Pledge, з якої в червні цього року виступили найбагатші американці Білл Гейтс і Уоррен Баффет.

Серед тих, хто готовий віддати 50% нажитого, виявилися мер Нью-Йорка і засновник агентства Bloomberg Майкл Блумберг, медіамагнат Тед Тернер, кінорежисер Джордж Лукас, засновник Oracle Ларрі Еллісон і багато інших відомі бізнесменів.

У рамках кампанії The Giving Pledge Уоррен Баффет, Білл і Мелінда Гейтс проводять вечері із заможними американцями, під час яких закликають їх розлучитися, як мінімум, з половиною своїх накопичень, заявивши про це публічно. Учасникам проекту пропонується написати відкритий лист, в якому містилося б пояснення рішення віддати частину статків. На сайті www.thegivingpledge.org вже розміщені листи десятків мільярдерів, які приєдналися до ініціативи.

Ларрі Еллісон, зокрема, написав, що вже віддав сотні мільйонів доларів на медичні дослідження і освітні проекти, однак робив це без розголосу. "Уоррен Баффет особисто попросив мене написати цей лист, тому що, як він сказав, цим я зроблю приклад і вплину на інших. Сподіваюся, так і буде", - сказано в листі засновника Оracle.

Відзначимо, що The Giving Pledge не зобов'язує багатіїв укладати будь-які контракти або перераховувати на її рахунок гроші. У рамках кампанії їм лише пропонується взяти на себе моральне зобов'язання перерахувати половину грошей на благодійність.

Сам Уоррен Баффет, який заробив мільярди доларів на вдалих інвестиціях, за що отримав прізвисько оракул з Омахи, раніше написав листа, в якому заявив, що був неймовірно щасливий в 2006 році, коли ухвалив рішення перерахувати 99% свого статку до фонду Білла і Мелінди Гейтс.

79-річний багатій зазначив, що 20% акцій його компанії Berkshire Hathaway вже передані на благодійні проекти й надалі він щорічно буде перераховувати 4%, акцій на ті ж цілі.

Нагадаємо, в останньому рейтингу The Forbes Уоррен Баффет посів третє місце зі статком 47 млрд дол. Білл Гейтс був на другій сходинці, маючи в своєму розпорядженні 53 млрд дол.

Читайте також:

Білл Гейтс і Уоррен Баффет віддадуть половину статків на добродійність

Рейтинг найбагатших українців знову очолив Ахметов

Білл Гейтс виділив 10 мільярдів доларів на вакцини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: