4 чоловіків засуджені за теракти у Лондоні

Четверо чоловіків, визнані винними у спробі невдалих терактів у Лондоні 21 липня 2005 року і засуджені до довічного ув'язнення.

Четверо чоловіків визнано винними у спробі невдалих терактів у Лондоні 21 липня 2005 року й засуджено до довічного ув'язнення. 

Відповідне рішення ухвалив головний суддя Королівського суду лондонського району Вуліч. 29-річного Муктара Саїда Ібрагіма, 26-річного Омара Ясіна, 25-річного Рамзі Мохаммеда і 28-річного Османа Хусейна суд визнав винними в організації і підготовці терактів з метою вбивства мирних людей. 

Вдень 21 липня 2005 року на станціях лондонського метро "Уоррен-стріт", "Овал" і "Шепардс-буш", а також в автобусі номер 26 на Хакні-роуд на сході Лондона були зроблені спроби привести в дію вибухові пристрої. 

В результаті постраждала одна людина. Спроби терактів були здійснені рівно два тижні опісля після терактів 7 липня, коли загинули 56 чоловік, зокрема четверо терористів, а понад 700 осіб були поранені. 

Суд над шістьома заарештованими у справі про вибухи 21 липня почався в січні цього року. Під час піврічного судового процесу з'ясувалися подробиці виготовлення бомб і підготовки до терактів у Лондоні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: