4% громадян визнали Росію демократичною країною

В існуванні демократії у Російській Федерації впевнені лише 4% населення. При цьому більше 20% вважають, що демократія Росії не потрібна.

Володимир Путін
AFP
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін
Повністю упевненні в існуванні демократії в Росії лише 4% її громадян. На думку третини опитаних, демократичний лад в РФ поки що не затвердився, а 20% упевнені, що останнім часом демократії стає все менше.

33% росіян вважають, що демократія в РФ існує лише частково. Ще 10% опитаних не змогли відповісти на поставлене запитання.

При цьому лише 12% респондентів беззаперечно впевнені, що демократія буде найкращою формою правління для Росії. Схиляються до такої думки 38% росіян, а 23% схильні вважати, що демократія не дуже підходить для РФ. Абсолютно неприйнятною демократію назвали тільки 8% респондентів.

На схоже за своєю сутністю питання, чи потрібна демократія Росії, "так" відповіли 57%. Ще 26% вважають, що демократія Росії не потрібна, а 17% не змогли відповісти.

Опитування проводилося центром дослідження громадської думки "Левада" в серпні 2009 року, в ньому взяли участь 1600 людей.

Читайте також:

6% росіян вважають Бандеру героєм

Мєдвєдєв погодився на переговори з опозицією

Зюганов закликав росіян до масових акцій протесту

Боярський вважає Путіна "особою номер один на Земній кулі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: