44 людини загинули у В'єтнамі від повені

У В'єтнамі майже півсотні людей стали жертвами повені, ще 23 числяться зниклими без вісті.

Жертвами повені в центральній частині В'єтнаму стали 44 людини, ще 23 числяться зниклими без вісті. Найбільше від стихії постраждали прибережні центральні провінції Хатінь, Куангбінь і Куангчі. З ладу виведені лінії електропередачі і зв'язку. Під водою частково або повністю залишаються 70 тисяч будинків і селянських господарств.

Поривчастий шквальний вітер і проливні дощі порушили рух по автомобільних дорогах і залізничних коліях. Великі ділянки транспортних трас затоплено потоками води. У провінції Хатінь, як з посиланням на Національний координаційний комітет Соціалістичної Республіки В'єтнам щодо запобігання наслідків стихійних лих, понад 20 тисяч жителів у провінції Хатінь були змушені покинути свої будинки через загрозу прориву дамби місцевої гідроелектростанції.

Прем'єр-міністр В'єтнаму Нгуєн Тан Зунг офіційно звернувся до влади провінцій, що піддалася ударам стихії, мобілізувати всі необхідні зусилля на те, щоб швидше повернути нормальні умови життя для місцевого населення. У постраждалих районах вже розгорнуто рятувальні та відновлювальні роботи, до яких активно залучаються підрозділи В'єтнамської народної армії.

Читайте також:

В Мексиці 11 людей загинули через циклон "Метью"

Столиця Словенії пішла під воду

Північ Туреччини затопило, південь охопили пожежі

Відео44 людини загинули у В'єтнамі від повені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: