44 людини загинули у В'єтнамі від повені

У В'єтнамі майже півсотні людей стали жертвами повені, ще 23 числяться зниклими без вісті.

Жертвами повені в центральній частині В'єтнаму стали 44 людини, ще 23 числяться зниклими без вісті. Найбільше від стихії постраждали прибережні центральні провінції Хатінь, Куангбінь і Куангчі. З ладу виведені лінії електропередачі і зв'язку. Під водою частково або повністю залишаються 70 тисяч будинків і селянських господарств.

Поривчастий шквальний вітер і проливні дощі порушили рух по автомобільних дорогах і залізничних коліях. Великі ділянки транспортних трас затоплено потоками води. У провінції Хатінь, як з посиланням на Національний координаційний комітет Соціалістичної Республіки В'єтнам щодо запобігання наслідків стихійних лих, понад 20 тисяч жителів у провінції Хатінь були змушені покинути свої будинки через загрозу прориву дамби місцевої гідроелектростанції.

Прем'єр-міністр В'єтнаму Нгуєн Тан Зунг офіційно звернувся до влади провінцій, що піддалася ударам стихії, мобілізувати всі необхідні зусилля на те, щоб швидше повернути нормальні умови життя для місцевого населення. У постраждалих районах вже розгорнуто рятувальні та відновлювальні роботи, до яких активно залучаються підрозділи В'єтнамської народної армії.

Читайте також:

В Мексиці 11 людей загинули через циклон "Метью"

Столиця Словенії пішла під воду

Північ Туреччини затопило, південь охопили пожежі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: