45% американців за імпічмент Буша

У США проведено опитування, в ході якого з’ясувалося, що 45% американців проголосували б за імпічмент президента Джорджа Буша.

Джордж Буш
До цього моменту процедура імпічменту застосовували тільки відносно двох президентів США.
У США проведено опитування, в ході якого з’ясувалося, що 45% американців проголосували б за імпічмент президента США Джорджа Буша, а 46% висловилися категорично проти.

Але ще більше американців (54%) хотіли б, щоб імпічмент було оголошено віце-президентові Діку Чейні, що вважається головним "архітектором" війни в Іраку. Проти такої ідеї висловилися 40% опитаних.

Цей тривожний для адміністрації США висновок містять опубліковані 6 липня результати опитування суспільної думки, проведеного дослідницькою організацією American Research Group зі штату Нью-Гемпшир.

Білий дім відмовився коментувати результати опитування. Дослідження проводилося 3-5 липня. У його рамках по телефону були опитані 1100 американців.

Погрішність результатів складає плюс-мінус 3%. До цього моменту процедура імпічменту застосовували тільки відносно двох президентів США: Білла Клінтона в 1998 році й Ендрю Джонсона в 1868 році. В обох випадках президенти залишилися на своїх посадах. Президент Річард Ніксон сам пішов у відставку в 1974 році, не ставши чекати на імпічмент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: