578 в'єтнамців втекли з клініки для наркоманів

Майже 600 пацієнтів спеціалізованої клініки для наркоманів влаштували бунт, прорвалися крізь охорону і втекли. 120 втікачів повернулися самостійно того ж дня, інших шукають.

На півночі В'єтнаму майже 600 пацієнтів спеціалізованої клініки, які проходили реабілітаційний курс лікування від наркотичної залежності, прорвалися крізь охорону і втекли з лікарні.

Як розповів представник спеціалізованого центру для чоловіків № 2 Тріно Вуон Туан, інцидент стався минулої неділі. Бунт підняли 578 наркоманів. Сигналом до втечі став заклик одного з них під час обіду.

"Нас буквально змило людським потоком. У центрі працюють 40 охоронців, ми не змогли запобігти втечі, у більшості ув'язнених були палиці та цеглини", - поскаржився Туан.

Вирвавшись на волю, в'язні почали бити скло машин, які стояли на дорозі, зокрема, серйозно пошкодили автомобіль поліцейського патруля.

Пізніше 120 втікачів самі повернулися до установи. Вранці у понеділок вдалося зловити ще трьох наркоманів. Інших досі шукають.

Всього в центрі, який відкрився близько року тому, перебували 826 наркоманів. Там утримувалися чоловіки, яких викрили у споживанні важких наркотиків на кшталт героїну.

Згідно з в'єтнамськими законами, наркоман може бути примусово утримуватися в спеціалізованому центрі впродовж двох років.

Такі центри схожі на трудові табори, там проводиться жорстке "ідеологічне навчання". Після того, як уряд збільшив термін ув'язнення з року до двох, в'язні почали частіше здійснювати масові втечі. За офіційними даними, в країні більше 140 тисяч наркоманів.

Читайте також:

У Європі поширюється заражений сибірською виразкою героїн

Вчені довели ефективність лікування наркоманів героїном

Вбивця геїв втік від восьми конвоїрів після оголошення вироку

В'єтнамець спав з останками коханої дружини п'ять років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: