64-річний британський політик зізнався у "близьких стосунках" з дівчиною-підлітком

Британський парламентарій, обвинувачений в педофілії, визнав, що він "цілував і обіймав" юну дівчину.

Британський політик - ліберал-демократ Майк Хенкок, якого його політичний конкурент звинуватив "у вступі в статевий зв'язок з 14-річною дівчиною", визнав, що він "цілував і обіймав" її.

64-річного Хенкока назвав педофілом опозиційний кандидат Ліс Каммінгс в листівці, поширеній у минулому році. Проти Каммінгса ведеться судовий процес за звинуваченнями у хибних твердженнях на адресу Хенкока з метою вплинути на результати виборів (за повідомленнями сьогоднішніх ЗМІ, судовий розгляд вже увінчалося перемогою Хенкока. - ред.).

Тим не менш, Хенкок на перехресному допиті визнав, що був у "тісних і емоційних відносинах" з цією дівчиною. Він також зізнався у "кількох" позашлюбних зв'язках. Він сказав, що познайомився з дівчиною, ім'я якої не називають з юридичних причин, в 1985 році, і їхні відносини повільно розвивалися, поки вона не вийшла заміж приблизно в 1993 році.

Хенкок сказав, що дівчині було 17, а не 14 років, як стверджувалося в листівці. За його словами, дівчина приїхала до його офісу зі своєю матір'ю, щоб дізнатися про можливості стажування.

"Ми були близькі і стали друзями. Це були дуже емоційні відносини - тісні, але не сексуальні. Між нами був фізичний контакт - поцілунки і обійми - але не більше того". Він додав, що звинувачення в педофілії "абсолютно несправедливі й образливі", - сказав він суду.

Ім'я Хенкока також звучало у зв'язку зі справою "гарненької російської шпигунки" Каті Затуліветер, яка пропрацювала у нього три роки і мала доступ до численних засекречених військових документах.

Читайте також:

Секс-скандал в Росії: політик влаштував оргію з 13-річною сиротою-незайманкою

Дружина британського політика зіпсувала кар'єру чоловіка балачками про секс

Британський міністр втратив роботу через роман дружини з охоронцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: