70 мільйонів громадян СНД хочуть емігрувати зі своїх країн

Соціологічне опитування показало, що близько 24% мешканців СНД та Грузії бажають знайти тимчасову роботу за кордоном, а 13% хотіли б емігрувати назавжди.

Близько 24% (70 мільйонів) мешканців країн СНД та Грузії, яка вийшла зі складу Співдружності, хотіли б виїхати на тимчасову роботу до інших країн.

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного дослідницькою службою Геллап у 10 країнах СНД, Туркменії, яка є асоційованим членом Співдружності, і Грузії, яка вийшла з союзу.

Під час опитування також з'ясувалося, що залишити свою країну назавжди хотіли би 13% мешканців держав СНД. Однак під час дослідження було встановлено, що показники сильно відрізняються залежно від кожної конкретної країни.

Наприклад, найбільше людей, які хочуть знайти собі тимчасову роботу за кордоном, виявилося у Вірменії - 44%. При цьому бажання емігрувати назавжди за наявності такої можливості тут висловили 39% респондентів.

На другому місці опинилася Молдова, де про тимчасову роботу поза межами країни мріють 53% опитаних, а назовсім хотіли б виїхати 36% респондентів. Третє місце в списку обіймає Білорусь, де тимчасову роботу за кордоном хотіли б знайти 35% учасників дослідження, а виїхати з країни - 20%.

Казахстан на 5-му місце: 30% хотіли б знайти тимчасову роботу за кордоном, 15% - виїхати з країни.

Найбільш патріотичними виявилися мешканці центральноазіатських республік - Таджикистану, Узбекистану і Туркменії. Назавжди виїхати з цих країн хочуть лише 9%, 6% і 5% опитаних відповідно. При цьому тимчасово попрацювати за кордоном не відмовилися б 28% таджиків, 24% узбеків та 19% жителів Туркменії.

У дослідженні брали участь понад 13,2 тисячі людей. У кожній з держав соціологи опитували більше 1 тисячі мешканців.

Читайте також:

На тютюнових плантаціях Philip Morris у Казахстані працюють діти

Українці поліпшили демографічну ситуацію в Росії

Польщу поглинула хвиля біженців з Грузії

На території СНД сформувався єдиний кримінальний простір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: